• Spotkanie z Krzysztofem Zanussim Gmina
  Spotkanie z Krzysztofem Zanussim w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury
  Czytaj więcej
 • Głosujmy na przedszkole Dzieci
  Głosujmy na przedszkole “Jarzębinka”! Pomóżmy przedszkolakom wygrać ogródek warzywny
  Czytaj więcej
 • Urząd Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich będzie obsługiwał interesantów w systemie kolejkowym - przez biletomat Gmina
  Urząd Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich będzie obsługiwał interesantów w systemie kolejkowym
  Czytaj więcej
 • Otwarcie boisk w Kunowicach Dzieci
  Hura! Teren przy szkole w Kunowicach zagospodarowany. Jest gdzie poćwiczyć!
  Czytaj więcej
Gmina

Zapraszamy na forum organizacji pozarządowych

4 listopada 2022r.

Sektor 3 Słubice, Fundacja na rzecz Collegium Polonicum i Burmistrz Słubic zapraszają na X Jubileuszowe Forum Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się w środę, 9 listopada br. o 17.00 w sali konferencyjnej Collegium Polonicum.

Od 2002 roku Fundacja na rzecz Collegium Polonicum organizuje wyjątkowe spotkania adresowane do słubickich stowarzyszeń i fundacji. To spotkania pełne inspiracji, wymiany doświadczeń i integracji dedykowane najbardziej aktywnym działaczkom i działaczom społecznym z terenu naszej gminy.

Forum to także przestrzeń do nawiązywania kontaktów między organizacjami, dostęp do aktualnej wiedzy i wysokiej klasy specjalistów, to wspólna integracja i docenianie swoich osiągnięć. W tym roku Forum organizowane będzie w tradycyjnej formule a przy okazji z wyjątkowymi, jubileuszowymi akcentami i atrakcjami.

Gościem tegorocznego Forum będzie Tomasz Schimanek- ekspert Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, który od lat zajmuje się tematyką trzeciego sektora. W programie także jubileuszowa dyskusja „10 lat minęło”.
Wyjątkowy charakter spotkania uświetni koncert fortepianowy w wykonaniu Konrada Walerskiego.

Szczegółowy program forum znajdziecie Państwo w załączniku.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie przybycia do 8 listopada: tel. 884 309 488 lub 61 82 96 791, e-mail: sektor3@fundacjacp.org

Załączniki