• Zdjęcie z Urzędu Miasta Szostka Gmina
  Apel o pomoc dla miasta partnerskiego Szostka na Ukrainie
  Czytaj więcej
 • Gmina
  Zapraszamy na bożonarodzeniowy jarmark!
  Czytaj więcej
 • 1 grudnia rozpoczynamy Aktywny Kalendarz Adwentowy Gmina
  Ależ to będzie piękny czas. Sprawdźcie nasz Aktywny Kalendarz Adwentowy!
  Czytaj więcej
Gmina

W sobotę gmina zaprasza na Słubicką Czasówkę!

16 września 2020r.

Atrakcyjne nagrody, dmuchańce dla dzieci, ognisko dla dorosłych…te atrakcje czekają mieszkańców po zakończeniu nowej sportowej imprezy kolarskiej, na którą zaprasza Gmina Słubice.

 

Na nowej ścieżce rowerowej, w najbliższą sobotę 19 września, rywalizować będzie 100 dorosłych rowerzystów i 30 dzieci. Młodsi będą mieli do pokonania 4 km, starsi – 15 km. Zawodom, które rozpoczną się o 11.15, towarzyszyć będzie oficjalne otwarcie ścieżki rowerowej zbudowanej przez gminę, która biegnie od Nowego Lubusza do granicy z gmina Górzyca. 

0 14.30 najlepszych amatorów dwóch kółek burmistrz Mariusz Olejniczak i przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Cholewczyński nagrodzą pucharami.

-Natomiast wśród wszystkich uczestników imprezy rozlosujemy cenne nagrody, m.in. telewizor, przenośne głośniki, voucher o wartości 1 tys. zł do wykorzystania w klubie Prowincja – mówi prezes Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Krzysztof Murdza. Dodaje też, że każdy uczestnik w pakiecie startowym dostanie okolicznościowy medal. 

Regulamin zawodów, mapy tras i inne informacje znajdują się w załącznikach.

 

Załączniki

19.09.2020r.
9/18/20 12:11
Nowy Lubusz 14A, 69-100