• Gmina
  Zapraszamy na Przebojową Zimę w Mieście z Radiem ZET
  Czytaj więcej
 • Sprawdźcie, jakie darmowe atrakcje dla dzieci przygotowała gmina Słubice na czas ferii zimowych Gmina
  Sprawdźcie, jakie darmowe atrakcje dla dzieci przygotowała gmina Słubice na czas ferii zimowych
  Czytaj więcej
 • Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego dla burmistrza Słubic Gmina
  Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego dla burmistrza Słubic
  Czytaj więcej
 • Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym Gmina
  Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym odbędą się w Słubicach!
  Czytaj więcej
Bez kategorii

transVOCALE? Trzeba było odwołać, ale…

2 listopada 2020r.

…będzie koncert niespodzianka. W piątek 20 listopada o 19:30 wyemituje go HTS. Wydarzenie będzie też można śledzić na FB SMOKa. Na scenie ośrodka kultury, dzięki wirtualnym łączom, zaprezentują się dobrze znani artyści. 

Burmistrz Mariusz Olejniczak mówi, że gdy zaczęła rosnąć liczba zachorowań na COVID-19 obawiał się, że duże  imprezy trzeba będzie odwołać. – Dlatego, gdy pomysłodawcy koncertu, który ma być transmitowany ze SMOKa, zwrócili się do gminy z prośbą o finansową pomoc, poparłem tę inicjatywę. Wesprzemy ją kwotą 15 tys. zł – mówi burmistrz.

Tomasz Pilarski, jeden z organizatorów transVOCALE żałuje, że niemal na samym finiszu przygotowań do słubicko-frankfurckiego festiwalu, trzeba było odwołać imprezę. – Mimo, że  nie możemy się spotkać z publicznością na żywo – chcieliśmy wykonać jakiś mały gest w kierunku naszej publiczności, do czego i jako organizatorzy, i jako artyści, czujemy się zobowiązani – mówi. – Dlatego zapraszamy Państwa na transVOCALOWY koncert niespodziankę, który wyemitujemy w telewizji HTS w piątek 20 listopada o godzinie 19:30, a także na Facebooku SMOKa. W programie znajdą się znane i lubiane piosenki, głównie polskie. A na scenie SMOKa, dzięki wirtualnym łączom, zobaczycie dobrze znanych artystów. Mamy nadzieję, że dzięki temu nie zapomnicie Państwo o nas, a podczas oglądania koncertu atmosfera tego wspaniałego festiwalu zagości u Państwa w domach – dodaje T. Pilarski.