• Otwarcie boisk w Kunowicach Dzieci
    Hura! Teren przy szkole w Kunowicach zagospodarowany. Jest gdzie poćwiczyć!
    Czytaj więcej
  • Dzieci
    Ruszyła rekrutacja do gminnych przedszkoli. Ile miejsc jest w placówkach?
    Czytaj więcej
Gmina

Tegoroczne ferie zimowe zakończymy w Słubicach z przytupem!

1 lutego 2023r.

Tych, którzy nie wyjechali w góry na ferie, ale chcą poczuć frajdę zabawy na stoku, zapraszamy od 10 do 12 lutego na plac Bohaterów. – Wspólnie z radiem ZET przygotowaliśmy moc atrakcji w ramach akcji Przebojowa Zima w Mieście – zachęca burmistrz Mariusz Olejniczak.


Na placu Bohaterów zapewnimy wiele zimowych atrakcji. Będzie m.in. klub dla rodziców z maluchami, które będą mogły spróbować swoich sił na desce do snowboardu. To okazja, żeby pod okiem instruktora nauczyć się stawiać bezpiecznie pierwsze kroki na desce.

Na placu stanie też górka do snow tubingu, czyli zjazdu na oponach. Czeka nas rewelacyjna zabawa dla całych rodzin i zawody z nagrodami na najdłuższe przejazdy.

Kto chce spróbować swoich sił na nartach też będzie miał ku temu okazję. Na placu zbudujemy specjalny tor do biegówek z materiału pozwalającego testować sprzęt w każdych warunkach. Do tego będzie darmowa wypożyczalnia nart i możliwość skorzystania z rad instruktora.
A słyszeliście o curlingu? O ślizgających się po lodzie kamieniach? W rywalizacji biorą udział dwie drużyny liczące po 4 zawodników, których celem jest umieszczenie kamieni najbliżej środka tzw. domu. Zabawa niesamowita!

Oczywiście w trakcie naszego weekendu na placu Bohaterów nie zabraknie też muzyki i rozmów z mieszkańcami. W piątek w Słubicach gościć będzie Radio Plus, a w sobotni wieczór pojawi się wóz transmisyjny Radia ZET z mini studiem. W programie m.in. Muzyczna Lista Przebojów Radia ZET.

Nie może Was zabraknąć! Gwarantujemy superzabawę!