• Spotkanie z Krzysztofem Zanussim Gmina
  Spotkanie z Krzysztofem Zanussim w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury
  Czytaj więcej
 • Głosujmy na przedszkole Dzieci
  Głosujmy na przedszkole “Jarzębinka”! Pomóżmy przedszkolakom wygrać ogródek warzywny
  Czytaj więcej
 • Urząd Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich będzie obsługiwał interesantów w systemie kolejkowym - przez biletomat Gmina
  Urząd Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich będzie obsługiwał interesantów w systemie kolejkowym
  Czytaj więcej
 • Otwarcie boisk w Kunowicach Dzieci
  Hura! Teren przy szkole w Kunowicach zagospodarowany. Jest gdzie poćwiczyć!
  Czytaj więcej
Dzieci

Szkoła Podstawowa nr 2 ma już nowy sztandar!

8 marca 2023r.

Sztandar SP nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Słubicach swoje już odsłużył. Teraz placówka może cieszyć się nowym, pięknym sztandarem – jego zakup był możliwy dzięki zbiórce środków zorganizowanej pod koniec zeszłego roku przez dyrekcję, uczniów i ich rodziców.

Przypominamy – 3 grudnia 2022 roku na hali sportowej SP nr 2 odbyła się zbiórka pieniędzy na zakup nowego sztandaru. Tego dnia w szkole zorganizowano szereg licytacji – można było nabyć m.in. pakiety na zabiegi kosmetyczne, pobyty w hotelach, bilety do kina, vouchery na różne usługi lokalnych przedsiębiorców czy liczne gadżety przekazane na tę okazję. Cała kwota zebrana podczas licytacji, tj. ponad 12 tys. zł, została przekazana na zakup sztandaru, szarf i rękawiczek dla pocztu sztandarowego. 

Organizatorom zbiórki oraz wszystkim wspierającym tę inicjatywę gratulujemy i dziękujemy. Nowy sztandar szkoły prezentuje się fantastycznie!