• Gmina
  Zapraszamy na Przebojową Zimę w Mieście z Radiem ZET
  Czytaj więcej
 • Sprawdźcie, jakie darmowe atrakcje dla dzieci przygotowała gmina Słubice na czas ferii zimowych Gmina
  Sprawdźcie, jakie darmowe atrakcje dla dzieci przygotowała gmina Słubice na czas ferii zimowych
  Czytaj więcej
 • Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego dla burmistrza Słubic Gmina
  Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego dla burmistrza Słubic
  Czytaj więcej
 • Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym Gmina
  Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym odbędą się w Słubicach!
  Czytaj więcej
Gmina

Świąteczna zagroda uroczyście otwarta!

13 grudnia 2019r.

Mariusz Olejniczak i Adriana Dydyna-Marycka wspólnie z zastępcą nadburmistrza Frankfurtu Mileną Manns uroczyście otworzyli przed chwilą, na deptaku przy słubickiej bibliotece, świąteczną zagrodę z żywymi zwierzętami. Towarzyszące im przedszkolaki z obu stron Odry były zachwycone! Do niedzieli na deptaku trwać będzie jarmark bożonarodzeniowy, na który serdecznie zapraszamy!

Od dziś, 13 grudnia, do niedzieli 15 grudnia słubicki deptak stanie się bożonarodzeniowym jarmarkiem. Unoszące się zapachy choinek i świątecznych smakołyków, których można tu będzie spróbować, skuszą pewnie wiele osób.

Dla dzieci atrakcją są nie tylko żywe zwierzęta, ale też żłóbek, karuzela, a biblioteka miejska zaprosi je dziś po południu na warsztaty plastyczne, a jutro na czytanie bajek o tematyce świątecznej.

Jarmark czynny będzie dziś do 20.00, a w sobotę i niedzielę od 12.00 do 20.00. Burmistrz wraz z radnymi serdecznie zapraszają mieszkańców na wigilię miejską, która będzie w sobotę od 16.00 do 18.00 ne deptaku przy bibliotece.

Świąteczną zagrodę zorganizowaliśmy w ramach projektu” Europejskie Modelowe Miasto Współpracy Transgranicznej Słubice/Frankfurt nad Odrą”.