• Gmina
  Zapraszamy na bożonarodzeniowy jarmark!
  Czytaj więcej
 • 1 grudnia rozpoczynamy Aktywny Kalendarz Adwentowy Gmina
  Ależ to będzie piękny czas. 1 grudnia rozpoczynamy Aktywny Kalendarz Adwentowy!
  Czytaj więcej
 • 33. Narodowe Biegi Uliczne o Puchar Słubic Gmina
  33. Narodowe Biegi Uliczne o Puchar Słubic
  Czytaj więcej
Gmina

Spotkanie informacyjne „Fundusze dla organizacji pozarządowych”

15 listopada 2022r.

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych, które odbędzie się 30 listopada 2022 roku o godz. 10.00 w Collegium Polonicum.

 
Podczas spotkania:
– zostaną omówione możliwości wsparcia działań realizowanych przez organizacje pozarządowe, zarówno ze środków europejskich, jak i krajowych;
– specjaliści od organizacji pozarządowych przedstawią warunki przyznania wsparcia,
– zostaną wskazane dokumenty, strony internetowe oraz podmioty, które oferują unijne dofinansowanie oraz krajowe środki;
– paneliści omówią najczęstsze problemy w realizacji zadań publicznych;
– będzie można skorzystać z praktycznych porad dotyczących wypełniania sprawozdania realizacji zadań publicznych.
 
Spotkanie jest skierowane do organizacji pozarządowych oraz innych organizacji pożytku publicznego. Aby wziąć w nim udział, należy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy.
 
Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 29 listopada 2022 roku. Jeśli mają Państwo pytania odnośnie do tego wydarzenia, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 95 739-377, -378, -380, 386.
 
Organizatorami wydarzenia są: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim, Bogusław Zaraza – Kierownik Wydziału Spraw Społecznych Departamentu Infrastruktury Społecznej w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, Monika Rostkowska – główny specjalista z Departamentu Infrastruktury Społecznej w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego oraz Fundacja na rzecz Collegium Polonicum.
 
Zapraszamy!

Fundusze dla NGO