• Gmina
  Zapraszamy na Przebojową Zimę w Mieście z Radiem ZET
  Czytaj więcej
 • Sprawdźcie, jakie darmowe atrakcje dla dzieci przygotowała gmina Słubice na czas ferii zimowych Gmina
  Sprawdźcie, jakie darmowe atrakcje dla dzieci przygotowała gmina Słubice na czas ferii zimowych
  Czytaj więcej
 • Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego dla burmistrza Słubic Gmina
  Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego dla burmistrza Słubic
  Czytaj więcej
 • Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym Gmina
  Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym odbędą się w Słubicach!
  Czytaj więcej
Gmina

SMOK sprawi, że wakacje będą niezapomniane!

1 lipca 2021r.

Już za tydzień Słubicki Miejski Ośrodek Kultury rozpoczyna cykl wydarzeń w ramach “Letniego Grania” w Słubicach! Będą koncerty, polsko-niemiecka biesiada, letnie kino plenerowe i wiele innych atrakcji.
W środę (7 lipca 2021 r.) w imieniu organizatorów zapraszamy na warsztaty No Borders, które SMOK organizuje wspólnie z Messe und Veranstaltungs GmbH z Frankfurtu nad Odrą. Warsztaty są bezpłatne i potrwają do piątku. Ich zwieńczeniem będzie koncert podsumowujący na boisku bocznym Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Z kolei w czwartek (8 lipca 2021 r.) zapraszamy Państwa z dziećmi na plac Bohaterów, gdzie aktorzy z Teatru Łata zaprezentują „Morskie opowieści”.

Od piątku do niedzieli (9-11 lipca 2021 r.) na boisku bocznym nr 3 przy ośrodku sportu zaparkują Food Trucki! – Aby zatrzymać Was tam na dłużej, zapewnimy wiele atrakcji!- zapewnia SMOK.

W piątek odbędzie się „Bieg Bez Granic – Lauf Ohne Grenzen”, koncert podsumowujący warsztaty No Borders, a na koniec zagra dla Państwa DJ.

W sobotę zapraszamy już od godziny 11:00 na “Wielkie gotowanie z Mateuszem Gesslerem”. Razem postaramy się ustanowić rekord w gotowaniu zupy! O 14:00 rozpoczniemy polsko-niemiecką biesiadę muzyczną „Dziki zachód”. Aby utrzymać się w klimacie country po biesiadzie zagra dla Was zespół Valley Road, a następnie Łukasz Łyczkowski 5 rano i DJ!

W niedzielę SOSiR zaprasza na animacje sportowe dla dzieci. Dla dorosłych też się coś znajdzie… O 21:00 otwieramy Strefę Kibica! Razem obejrzyjmy Finał Mistrzostw Europy w piłce nożnej na dużym ekranie!
W niedzielę startuje ponadto Letnie Kino Plenerowe na placu Bohaterów!

Szczegóły na plakacie.