• Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego dla burmistrza Słubic Gmina
  Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego dla burmistrza Słubic
  Czytaj więcej
 • Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym Gmina
  Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym odbędą się w Słubicach!
  Czytaj więcej
 • Funał WOŚP - aukcje Gmina
  Tych licytacji podczas WOŚP nie można przegapić!
  Czytaj więcej
Gmina

Słubiczanie z Mateuszem Gesslerem bić będą rekord Polski

6 lipca 2021r.

Chcecie dołączyć do przygotowania największej ilości zupy solianki? Przyjdźcie w sobotę 10 lipca na boisko boczne nr 3 przy słubickim stadionie. Rekord będziemy bić ze znakomitym kucharzem i restauratorem Mateuszem Gesslerem.
👉Zapraszamy od 11.00 do 15.00.

👉Jest to część atrakcji, przygotowanych przez Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w ramach cyklu imprez “Letnie granie w Słubicach”.
– Podczas specjalnego pokazu zamierzamy ustanowić rekord Polski w przygotowaniu największej ilości zupy solianki. Koniecznie bądźcie z nami – ktoś przecież musi to zjeść!- namawiają organizatorzy. Wśród nich są: Gmina Słubice, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury, Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji,
Kociołek Lubuski / Cool Bull i Kuźnia Dobrego Smaku.

👉Przypominamy, że tego samego dnia, o 14.00 rozpocznie się polsko-niemiecka biesiada muzyczna „Dziki zachód”, o 19.00 wystąpi Valley Road, a o 22.00 Łukasz Łyczkowski i 5 rano. Po tym koncercie publiczność zabawiać będzie didżej. Przez cały dzień działać będzie studio festiwalowe HTS.

👉Nie zapomnijcie też, że w niedzielę SOSiR zaprasza na animacje sportowe dla dzieci. Dla dorosłych też się coś znajdzie… O 21:00 otwieramy Strefę Kibica, żeby razem obejrzeć finał Mistrzostw Europy w piłce nożnej na dużym ekranie!