• Gmina
  Zapraszamy na Przebojową Zimę w Mieście z Radiem ZET
  Czytaj więcej
 • Sprawdźcie, jakie darmowe atrakcje dla dzieci przygotowała gmina Słubice na czas ferii zimowych Gmina
  Sprawdźcie, jakie darmowe atrakcje dla dzieci przygotowała gmina Słubice na czas ferii zimowych
  Czytaj więcej
 • Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego dla burmistrza Słubic Gmina
  Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego dla burmistrza Słubic
  Czytaj więcej
 • Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym Gmina
  Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym odbędą się w Słubicach!
  Czytaj więcej
Gmina

Oni też odebrali stypendia i nagrody burmistrza

2 września 2022r.

Igor Wiencek, Dominik Dubacki oraz Kinga i Zuzanna Iwaszkiewicz, którzy nie mogli uczestniczyć w sierpniowej sesji rady miejskiej (wyróżniono wtedy najzdolniejszych uczniów), odebrali wczoraj stypendia i listy gratulacyjne w Urzędzie Miejskim w Słubicach.
W ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży, co roku, burmistrz Słubic przyznaje nagrody i stypendia, za szczególne osiągnięcia, uczniom szkół, których siedziba znajduje się na terenie gminy Słubice. Jest to 1500 zł jednorazowej nagrody lub stypendium w wysokości 150 zł miesięcznie wypłacane przez 10 miesięcy.

👉Igor Wiencek to laureat konkursu z historii i finalista olimpiady matematycznej. Jest absolwentem Szkoły Podstawowej nr 1 w Słubicach, który otrzymał nagrodę burmistrza.

👉W gronie stypendystów znaleźli się natomiast Dominik Dubacki, finalista konkursu z historii, uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Słubicach , a także Kinga Iwaszkiewicz, finalistka konkursu z języka angielskiego oraz jej siostra Zuzanna Iwaszkiewicz, finalistka konkursu z języka angielskiego, także uczennice „jedynki”.

Burmistrz M. Olejniczak i przewodniczący rady miejskiej G. Cholewczyński pogratulowali też rodzicom stypendystów.

 

Burmistrz Mariusz Olejniczak wspólnie z przewodniczącym rady miejskiej Grzegorzem Cholewczyńskim pogratulowali im wyników, a na ręce rodziców złożyli wyrazy uznania.