• Zdjęcie z Urzędu Miasta Szostka Gmina
  Apel o pomoc dla miasta partnerskiego Szostka na Ukrainie
  Czytaj więcej
 • Gmina
  Zapraszamy na bożonarodzeniowy jarmark!
  Czytaj więcej
 • 1 grudnia rozpoczynamy Aktywny Kalendarz Adwentowy Gmina
  Ależ to będzie piękny czas. Sprawdźcie nasz Aktywny Kalendarz Adwentowy!
  Czytaj więcej
Gmina

Od poniedziałku OPS wstrzymuje przyjęcia interesantów. Osobisty kontakt tylko w nagłych sytuacjach!

13 marca 2020r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Słubicach, począwszy od 16 marca 2020r. do odwołania, wstrzymuje możliwość osobistego załatwiania spraw w OPS, poza pilnymi przypadkami.  Prosimy o kontakt telefoniczny, drogą listowną lub elektroniczną – mówi kierowniczka Monika Cichecki.

– Już od najbliższego poniedziałku, przy wejściu głównym do Ośrodka, uruchomiony zostanie tzw. punkt podawczy, z którego można będzie pobrać wnioski: z zakresu świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego, dodatku mieszkaniowego i energetycznego, karty dużej rodziny – dodaje. – Ponadto tylko i wyłącznie w pilnych sprawach będzie możliwa konsultacja z pracownikiem socjalnym w sposób bezpośredni. Zaznaczamy, że w godzinach pracy Ośrodka między 7.00 a 15.00 będziemy dostępni pod nr tel.: 957582394,pod którym uzyskacie Państwo rzetelną informację

I jeszcze ważny komunikat: wszelkie świadczenia wypłacane będą na bieżąco zgodnie z dotychczasowym harmonogramem, a osoby i rodziny objęte wsparciem OPS w dalszym ciągu zostaną pod opieką. – Dbajmy o siebie nawzajem, skupmy na wytycznych i działaniach prewencyjnych związanych z obecnym zagrożeniem.
Przepraszamy za utrudnienia. O każdej zmianie będziemy informować Państwa na bieżąco – mówi M. Cichecki.