• Spotkanie z Krzysztofem Zanussim Gmina
  Spotkanie z Krzysztofem Zanussim w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury
  Czytaj więcej
 • Głosujmy na przedszkole Dzieci
  Głosujmy na przedszkole “Jarzębinka”! Pomóżmy przedszkolakom wygrać ogródek warzywny
  Czytaj więcej
 • Urząd Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich będzie obsługiwał interesantów w systemie kolejkowym - przez biletomat Gmina
  Urząd Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich będzie obsługiwał interesantów w systemie kolejkowym
  Czytaj więcej
 • Otwarcie boisk w Kunowicach Dzieci
  Hura! Teren przy szkole w Kunowicach zagospodarowany. Jest gdzie poćwiczyć!
  Czytaj więcej
Gmina

Narysuj, czym jest przyjaźń – zachęca stowarzyszenie “Przystań”

9 listopada 2022r.

Konkurs skierowany jest do przedszkolaków i uczniów kl. I-IV szkół podstawowych z terenu gminy Słubice, dzięki wsparciu finansowemu Gminy. Organizatorzy czekają na prace do 5 grudnia.

“Czym jest dla Ciebie przyjaźń… do ludzi, może zwierząt? Jak ją sobie wyobrażasz?” – brzmi hasło przewodnie konkursu plastycznego zorganizowanego przez stowarzyszenie “Przystań”.

Prace w dowolnej formie można wysłać mailem, jako zdjęcie, na adres: przystanslubice@gmail.com lub pocztą tradycyjną (Stowarzyszenie “Przystań”, ul. Kościuszki 19a/2 i 3a, 69-100 Słubice). Powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem autora lub autorki i zawierać nazwę placówki, do której uczęszcza.

– Możemy też odebrać prace z placówki, z której dzieci wezmą udział w konkursie – proponują organizatorzy Monika Smolińska i Robert Tomczak.

Prace będą oceniane w obu kategoriach osobno – przedszkolnej i szkolnej. Przewidziano nagrody za trzy pierwsze miejsca i wyróżnienia za miejsca od czwartego do szóstego. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają nagrody pocieszenia w postaci słodkich niespodzianek.

Wręczenie nagród odbędzie się 8 i 9 grudnia.