• Zdjęcie z Urzędu Miasta Szostka Gmina
  Apel o pomoc dla miasta partnerskiego Szostka na Ukrainie
  Czytaj więcej
 • Gmina
  Zapraszamy na bożonarodzeniowy jarmark!
  Czytaj więcej
 • 1 grudnia rozpoczynamy Aktywny Kalendarz Adwentowy Gmina
  Ależ to będzie piękny czas. Sprawdźcie nasz Aktywny Kalendarz Adwentowy!
  Czytaj więcej
Gmina

Narodowy Dzień Sportu w Słubicach? W sobotę będzie działo!

17 września 2020r.

19 września 2020 roku, Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, organizuje wiele wydarzeń w ramach Narodowego Dnia Sportu. Komu będzie można kibicować?

 

Między innymi dzieciom, które na płycie głównej naszego stadionu rozegrają Turniej Piłki Nożnej (kategoria- skrzat). Kto chce zagrzewać maluchy do walki będzie miał okazję im kibicować od 10.00 do 13.00.

W tych samych godzinach, tyle, że na sztucznej murawie rozegrany zostanie Turniej Piłki Nożnej zakładów pracy, a na boisku obok (camping SOSiR) – Turniej Piłki Siatkowej Plażowej (zespołów 2-osobowych).  

Na campingu SOSiR odbędą się też w sobotę zajęcia pokazowe mini – golfa (otwarcie 11:00 – zakończenie ok. godz. 13:00. Zajęcia będą prowadzone przez instruktora Polskiego Związku Golfa.

O 10.00 rozpocznie się ponadto Turniej Golfa, który potrwa do ok. 15:00 / 16:00.

Sportowych emocji nie zabraknie też podczas Słubickiej Czasówki – pierwszych tego typu zawodów kolarskich, które rozpoczną się o 11.15 na ścieżce rowerowej (wał przeciwpowodziowy na wysokości Nowego Lubusza).

 Narodowy Dzień Sportu postanowili też uczcić wędkarze z koła nr 2. Organizują nocne zawody spławikowo – gruntowe drużyn 3-osobowych o puchar firmy budowlanej Zdzisława Mazurka. W sportowe szranki staną w sobotę o 15.00, a rywalizację zakończą w niedzielę o 9.00. Kibicować będzie im można przy Odrze (na wysokości od mostu granicznego w Świecku do znaku granicznego miejscowości Nowy Lubusz).

– Wiele wydarzeń sportowych, cel jeden – święto wszystkich miłośników aktywności fizycznej i tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportem w ramach ogólnopolskiej kampanii Narodowego Dnia Sportu. Słubiczanie świętujmy razem – zachęca Ryszard Chustecki z SOSiRu.

19.09.2020r.
9/18/20 12:10
Sportowa 1, 69-100 Słubice