• Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego dla burmistrza Słubic Gmina
  Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego dla burmistrza Słubic
  Czytaj więcej
 • Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym Gmina
  Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym odbędą się w Słubicach!
  Czytaj więcej
 • Funał WOŚP - aukcje Gmina
  Tych licytacji podczas WOŚP nie można przegapić!
  Czytaj więcej
Gmina

Na utalentowaną młodzież czekają stypendia

25 maja 2020r.

 

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum wraz z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce, Funduszem Stypendialnym Rodziny Wróblewskich i Funduszem Wieczystym im. Pawła Kryszczyszyna zapraszają  utalentowaną młodzież do Programu Stypendialnego.
 
Program skierowany jest do wybitnej młodzieży – uczniów szkół podstawowych,liceów, techników wykazujących się humanistycznymi i ścisłymi uzdolnieniami, mających pomysł na własny rozwój oraz pochodzących z gmin: Słubice, Górzyca, Cybinka Rzepin, Krosno Odrzańskie, Gubin, Dąbie, Maszewo, Bobrowice, Bytnica, Kostrzyn nad Odrą, Witnica oraz Słońsk.
 
Przy wyborze stypendystów, którego dokonuje Komisja Stypendialna brane są pod uwagę osiągnięcia (np. wygrane olimpiady, konkursy), sytuacja socjalno-bytowa kandydatów oraz ich pomysły na rozwój osobisty. W tej edycji dodatkowym celem jest wsparcie tych uczniów, których dostęp do edukacji stał się jeszcze trudniejszy w związku z epidemią COVID-19 i wprowadzeniem zdalnego nauczania.

Stypendium wynosić będzie do 300 zł miesięcznie (przez 10 miesięcy).

 
Nominacje kandydatów możemy składać jako Fundacja na rzecz Collegium Polonicum. Termin przesyłania zgłoszeń do nas, jako Nominatorów upływa 08.07.2020. Każdy Nominator może przesłać maksymalnie 5 wniosków. Liczy się liczba zgłoszeń.
Regulamin konkursu i inne niezbędne do złożenia wniosku dokumenty  znajdują się w załączniku.
Źródło: Collegium Polonicum

 

 

Załączniki