• Spotkanie z Krzysztofem Zanussim Gmina
  Spotkanie z Krzysztofem Zanussim w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury
  Czytaj więcej
 • Głosujmy na przedszkole Dzieci
  Głosujmy na przedszkole “Jarzębinka”! Pomóżmy przedszkolakom wygrać ogródek warzywny
  Czytaj więcej
 • Urząd Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich będzie obsługiwał interesantów w systemie kolejkowym - przez biletomat Gmina
  Urząd Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich będzie obsługiwał interesantów w systemie kolejkowym
  Czytaj więcej
 • Otwarcie boisk w Kunowicach Dzieci
  Hura! Teren przy szkole w Kunowicach zagospodarowany. Jest gdzie poćwiczyć!
  Czytaj więcej
Gmina

lAbiRynT oficjalnie otwarty!

23 października 2020r.
 

Od dziś do niedzieli (23-25 października) gości u nas po raz kolejny Festiwal Nowej Sztuki „lAbiRynT”. Po inauguracji, która odbyła się przed chwilą w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury, pora na prezentację wystaw i spotkania z twórcami.

Ze względu na zagrożenie koronawirusem festiwal odbywa się w tym roku częściowo w formie wirtualnej. W sali kinowej SMOKa powstało studio festiwalu, gdzie będą prowadzone rozmowy z artystami i wykłady o sztuce. Będą transmitowane na żywo w Lokalnej Telewizji Kablowej HTS (Vectra kanał 140) oraz w Internecie na stronie Labiryntu (do wyboru w trzech wersjach językowych – polskiej, niemieckiej i angielskiej) – http://www.labirynt.slubice.eu . Przy zachowaniu reżimu sanitarnego i stosując się do obecnych przepisów w związku z epidemią koronawirusa w spotkaniach będzie też można uczestniczyć osobiście.
 
lAbiRynT to trzy dni różnorodnych spotkań ze sztuką współczesną. W programie są m.in. wystawy, performance, prezentacje, wykłady i spotkania blisko stu artystów z wielu krajów.

Szczegółowy program festiwalu, a także rozmowę z kuratorami: Anną Panek-Kusz i Michaelem Kurzwelly znajdą Państwo w Gazecie Słubickiej pod linkiem

https://slubice.pl/wp-content/uploads/2020/09/09_20.pdf