• Spotkanie z Krzysztofem Zanussim Gmina
  Spotkanie z Krzysztofem Zanussim w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury
  Czytaj więcej
 • Głosujmy na przedszkole Dzieci
  Głosujmy na przedszkole “Jarzębinka”! Pomóżmy przedszkolakom wygrać ogródek warzywny
  Czytaj więcej
 • Urząd Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich będzie obsługiwał interesantów w systemie kolejkowym - przez biletomat Gmina
  Urząd Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich będzie obsługiwał interesantów w systemie kolejkowym
  Czytaj więcej
 • Otwarcie boisk w Kunowicach Dzieci
  Hura! Teren przy szkole w Kunowicach zagospodarowany. Jest gdzie poćwiczyć!
  Czytaj więcej
Dzieci

Kto trafi do klasy sportowej w SP nr 1 w Słubicach?

23 lutego 2023r.

Ta praktyka powoli staje się tradycją – turniej w dwa ognie, który dziś odbył się w Szkole Podstawowej nr 1, kolejny rok z rzędu pomaga w wyłonieniu spośród trzecioklasistów kandydatów do przyszłej klasy sportowej. 

Dziś odbyły się rozgrywki o puchar przechodni, w których wzięli udział uczniowie klas trzecich z naszej gminy. Ich zmaganiom przyglądali się nauczyciele szukający dzieci z zapałem do ćwiczeń i z predyspozycjami do rozwijania sportowego talentu. Wytypowani uczniowie będą mogli stworzyć w przyszłym roku klasę czwartą o profilu sportowym, w której dostaną szansę na doskonalenie ze szczególną uwagą swoich umiejętności w takich dyscyplinach, jak piłka nożna (chłopcy) i piłka ręczna (dziewczęta).

Kto w roku szkolnym 2023/2024 trafi do klasy sportowej? Po turnieju wybrane dzieci dostaną zaproszenia dla rodziców na spotkanie informacyjne w tej sprawie. Ostateczna decyzja będzie należała oczywiście do nich.