• Otwarcie boisk w Kunowicach Dzieci
  Hura! Teren przy szkole w Kunowicach zagospodarowany. Jest gdzie poćwiczyć!
  Czytaj więcej
 • Dzieci
  Ruszyła rekrutacja do gminnych przedszkoli. Ile miejsc jest w placówkach?
  Czytaj więcej
 • Zwiedzaj z nami Dwumiasto! Gmina
  Zwiedzaj z nami Dwumiasto!
  Czytaj więcej
Gmina

Koronawirus zamyka ZUWŚ

25 listopada 2020r.

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i występowaniem choroby COVID-19 informujemy, że Zakład Usług Wodno-Ściekowych pozostaje zamknięty od dnia 26 listopada 2020 do odwołania – informuje prezes ZUWŚ Kazimierz Góra.

 

– Jesteśmy do Państwa dyspozycji wyłącznie poprzez kontakt telefoniczny (95 758 26 65) i mailowy ( kontakt@zuws.pl) – dodaje.

Podania i wnioski prosimy kierować za pomocą e-mail: kontakt@zuws.pl lub listownie na adres ZUWŚ Sp. z o.o., ul. Krótka 9, 69-100 Słubice. W sprawach związanych z podpisywaniem umów prosimy o kontakt telefoniczny.

Płatności można dokonywać na konto ZUWŚ Sp. z o.o. nr 07 1240 3608 1111 0000 4338 0187 – prosimy podać również numer faktury lub miejsce poboru wody.

W przypadku braku możliwości dostarczenia dokumentów za pomocą poczty tradycyjnej lub elektronicznej w holu biurowca ZUWŚ będzie wystawiona skrzynka podawcza na korespondencję.

Ponadto pracownicy ZUWŚ nie będą prowadzić bezpośrednich odczytów wodomierzy w lokalach mieszkalnych. Podawanie stanu licznika odbywać się będzie za pomocą zakładki na stronie www.zuws.pl lub e-mail: odczyty@zuws.pl.

– Jednocześnie informujemy, że obecna sytuacja, która spowodowana jest działaniami prewencyjnymi nie wpłynie na ciągłość dostaw wody i odbioru ścieków. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy – mówi prezes spółki.