• Gmina
  Zapraszamy na Przebojową Zimę w Mieście z Radiem ZET
  Czytaj więcej
 • Sprawdźcie, jakie darmowe atrakcje dla dzieci przygotowała gmina Słubice na czas ferii zimowych Gmina
  Sprawdźcie, jakie darmowe atrakcje dla dzieci przygotowała gmina Słubice na czas ferii zimowych
  Czytaj więcej
 • Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego dla burmistrza Słubic Gmina
  Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego dla burmistrza Słubic
  Czytaj więcej
 • Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym Gmina
  Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym odbędą się w Słubicach!
  Czytaj więcej
Gmina

Gmina zapewnia pomoc specjalistek od uzależnień

19 maja 2021r.

Przypominamy, że w budynku przy ul. Piłsudskiego 3-4, II piętro, pokój nr 35, działa Punkt Informacyjno – Konsultacyjny dla osób uzależnionych oraz członków ich rodzin.

W każdy poniedziałek, od 16.00 do 20.00 oraz w środy, od 12.00 do 16.00, można skorzystać z bezpłatnych porad specjalistek terapii uzależnień. W poniedziałki mieszkańcy gminy mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji i udzielania wsparcia polegającego na motywowaniu do leczenia odwykowego, diagnozowaniu uzależnienia od alkoholu oraz innych substancji zgodnie z obowiązującym systemem diagnostycznym, wspierania abstynencji oraz udziału w treningach umiejętności psychologicznych, których będzie udzielać Lidia Krzyżanowicz – instruktor terapii uzależnień oraz specjalista ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

W wybrane środy (9 czerwca, 30 czerwca) można skorzystać z bezpłatnych konsultacji i wsparcia dla osób uzależnionych od narkotyków oraz innych substancji psychoaktywnych, a także dla członków ich rodzin. Prowadzić je będzie Julita Szkudlarek- certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień, psychoterapeutka w procesie szkolenia.

Godzinę przyjęcia proszę ustalić telefonicznie pod numerami telefonu: Lidia Krzyżanowicz: 691531164, Julita Szkudlarek: 733340517.

Fot. Pixabay