• Gmina
  Zapraszamy na Przebojową Zimę w Mieście z Radiem ZET
  Czytaj więcej
 • Sprawdźcie, jakie darmowe atrakcje dla dzieci przygotowała gmina Słubice na czas ferii zimowych Gmina
  Sprawdźcie, jakie darmowe atrakcje dla dzieci przygotowała gmina Słubice na czas ferii zimowych
  Czytaj więcej
 • Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego dla burmistrza Słubic Gmina
  Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego dla burmistrza Słubic
  Czytaj więcej
 • Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym Gmina
  Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym odbędą się w Słubicach!
  Czytaj więcej
Gmina

Dziś nauczycielom i pracownikom oświaty mówimy – Dziękujemy!

14 października 2020r.

Burmistrz Mariusz Olejniczak, przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Cholewczyński i wiceprzewodnicząca Maria Skalniak wręczyli nagrody nauczycielom szkół i przedszkoli  i podziękowali pracownikom oświaty za ich pracę.

Wśród nagrodzonych, z okazji Dnia Edukacji Narodowej,  byli dyrektorzy: Jadwiga Grabowska z  przedszkola „Jarzębinka”, Małgorzata Tomala-Kotek z przedszkola „Pinokio”, Kamila Łopusiewicz z „Misia Uszatka”, Dorota Kotuła z „ Krasnala Hałabały”, a także dyrektorzy gminnych szkół podstawowych: Aurelia Wolny (SP nr 1), Katarzyna Leśniak- Werwińska (SP nr 2), Monika Bugielska (SP nr 3), Teresa Wieczorek-Kudryk (SP w Golicach) i Arkadiusz Kokociński (SP w Kunowicach).

Nagrody otrzymały też: Mariola Jasiniak, nauczyciel z przedszkola „ Jarzębinka”, Malwina Kalarus z „Pinokia”, Elżbieta Lipicz z „Misia Uszatka”, Edyta Wrąbel z „Krasnala Hałabały”, Małgorzata Wiencek z SP nr 1, Danuta Kułakowska z SP nr 2, Dorota Bąbka z SP nr 3, Halina Brzytwa z SP w Golicach i Elżbieta Mrukowicz ze szkoły w Kunowicach.

Z powodu pandemii burmistrz zaprosił na spotkanie do Urzędu Miejskiego w Słubicach osobno  dyrektorów i pracowników szkół oraz przedszkoli. Podczas obydwu spotkań burmistrz podkreślał jak bardzo jest zadowolony z tego, w jaki sposób nauczyciele poradzili sobie dotychczas z pracą w warunkach pandemii koronawirusa.

Przekazał też życzenia dla wszystkich pracowników placówek oświatowych, zarówno nauczycieli jak również personelu niepedagogicznego.