• Gmina
  Zapraszamy na Przebojową Zimę w Mieście z Radiem ZET
  Czytaj więcej
 • Sprawdźcie, jakie darmowe atrakcje dla dzieci przygotowała gmina Słubice na czas ferii zimowych Gmina
  Sprawdźcie, jakie darmowe atrakcje dla dzieci przygotowała gmina Słubice na czas ferii zimowych
  Czytaj więcej
 • Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego dla burmistrza Słubic Gmina
  Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego dla burmistrza Słubic
  Czytaj więcej
 • Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym Gmina
  Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym odbędą się w Słubicach!
  Czytaj więcej
Gmina

Będą przerwy w dostawie wody

27 października 2020r.
ZUWŚ informuje, że w nocy z wtorku na środę (27/28.10.2020) wystąpi przerwa w dostawie wody dla części mieszkańców Słubic, Nowego Lubusza, Kolonii Nowy Lubusz i Pławidła.
 
– W związku z koniecznością usunięcia awarii na sieci wodociągowej, która została spowodowana przez firmę zewnętrzną wykonującą prace budowlane, we wtorek 27 października wystąpi nocna przerwa w dostawie wody dla części mieszkańców Słubic. Utrudnienia dotyczą mieszkańców ulic: Wojska Polskiego, Mickiewicza, Piłsudskiego, Konstytucji 3 Maja, Bohaterów Warszawy, Grzybowej, pl. Przyjaźni, pl. Wolności, osiedli Wimar, Krasińskiego oraz wiosek: Nowy Lubusz, Kolonia Nowy Lubusz i Pławidło. Dostawy wody zostaną wstrzymane w porze nocnej z wtorku na środę w godzinach 22.00-4.00 – głosi komunikat.
Jednocześnie informujemy mieszkańców, że dodatkowo ekipa ZUWŚ, aby zminimalizować niedogodności i ograniczyć ilość planowych przerw w dostawach wody, w tym czasie podejmie prace związane z uporządkowaniem sieci wodociągowej na odcinku ul. Bohaterów Warszawy. M.in. zostaną usunięte nieczynne wodociągi, zamontowane nowe zasuwy i wymieniony cały węzeł wodociągowy na ww. ulicy.
 
Ze względu na obszerny zakres prowadzonych prac możliwe jest również okresowe wstrzymanie dostaw wody dla całego miasta.
Po przywróceniu dostaw wody może wystąpić obniżenie jej ciśnienia oraz okresowa zmiana barwy.
Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.