• Gmina
  Zapraszamy na Przebojową Zimę w Mieście z Radiem ZET
  Czytaj więcej
 • Sprawdźcie, jakie darmowe atrakcje dla dzieci przygotowała gmina Słubice na czas ferii zimowych Gmina
  Sprawdźcie, jakie darmowe atrakcje dla dzieci przygotowała gmina Słubice na czas ferii zimowych
  Czytaj więcej
 • Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego dla burmistrza Słubic Gmina
  Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego dla burmistrza Słubic
  Czytaj więcej
 • Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym Gmina
  Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym odbędą się w Słubicach!
  Czytaj więcej
Współpraca z zagranicą

Aktywny Kalendarz Adwentowy wprowadzi w atmosferę świąt

29 listopada 2019r.

Tradycyjnie, od 1 do 24 grudnia, zapraszamy mieszkańców Dwumiasta Słubice-Frankfurt do udziału w spotkaniach organizowanych w ramach Aktywnego Kalendarza Adwentowego. Wspólne kolędowanie, robienie bożonarodzeniowych ozdób,koncert chórów, mikołajkowy bieg… to tylko niektóre propozycje.

Każdego dnia do Bożego Narodzenia mieszkańcy będą mogli wspólnie spędzać czas w oczekiwaniu na święta. Program jest bardzo interesujący. Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w sobotę 7 grudnia na rodzinny bieg mikołajkowy, a 9 grudnia, o 15.00, w ewangelickiej salce parafialnej przy Friedrich-Ebert Str. 53, muzykowanie z chórem gospel Heavenly Voices i słubickim Adoramusem.

Tradycyjnie, 19 grudnia o 18.00 w Kościele Mariackim we Frankfurcie mieszkańcy Dwumiasta spotkają się na śpiewaniu kolęd, a 24 grudnia o 22.00 w kościele pw. Ducha Świętego w Słubicach odbędzie się wspólna msza bożonarodzeniowa dla mieszkańców Dwumiasta.

Szczegółowy program z informacjami o wszystkich wydarzeniach odbywających się w ramach tegorocznego Aktywnego Kalendarza Adwentowego znajdziecie Państwo w zamieszczonej poniżej ulotce.

Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny.

Organizatorzy: Dwumiasto Słubice-Frankfurt nad Odrą, frankfurcka spółka ARLE, Duszpasterstwo Akademickie „Parakletos” w Słubicach, Quartiersmanagement Frankfurt (Oder), Wohnungswirtschaft Frankfurt (Oder), samorząd studencki AStA.

Załączniki do pobrania:

Załączniki