• Gmina
  Zapraszamy na Przebojową Zimę w Mieście z Radiem ZET
  Czytaj więcej
 • Sprawdźcie, jakie darmowe atrakcje dla dzieci przygotowała gmina Słubice na czas ferii zimowych Gmina
  Sprawdźcie, jakie darmowe atrakcje dla dzieci przygotowała gmina Słubice na czas ferii zimowych
  Czytaj więcej
 • Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego dla burmistrza Słubic Gmina
  Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego dla burmistrza Słubic
  Czytaj więcej
 • Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym Gmina
  Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym odbędą się w Słubicach!
  Czytaj więcej
Bez kategorii

Aktywny Kalendarz Adwentowy  Słubice – Frankfurt nad Odrą 2021

2 września 2021r.

                                 

Aktywny Kalendarz Adwentowy 2021: zgłoszenia do 21 września!

Poszukujemy 24 instytucji, które w okresie od 1 do 24 grudnia w Kalendarzu otworzą dla mieszkańców Dwumiasta Słubic i  Frankfurtu nad Odrą tętniące życiem okienko z ciekawym programem. Do udziału w tegorocznym Kalendarzu zapraszamy  stowarzyszenia, fundacje, instytucje, a także sklepy,  które nie tylko w oryginalny sposób celebrują przedświąteczny czas, ale także skupiają różne grupy docelowe, zwłaszcza w kontekście współpracy z innymi instytucjami oraz wymiany między pokoleniami i  narodowościami. W celu dalszego pogłębienia współpracy w Dwumieście i wzajemnego poznania instytucji i ofert po drugiej stronie Odry, istotne jest zachowanie polsko-niemieckiego charakteru wydarzenia. W tej kwestii pomoc oferuje zespół organizacyjny.

 

W związku z nieprzewidywalną sytuacją spowodowaną przez pandemię SARS CoV-19, zespół organizacyjny oferuje gospodarzom możliwość włączenia wydarzeń w formatach cyfrowych i online do programu kalendarza adwentowego.

 

Zainteresowane instytucje mogą zgłosić pomysł swojego wydarzenia do dnia 21 września 2021 roku poprzez formularz zgłoszeniowy, który w tym roku dostępny jest online. Formularz można znaleźć w  języku polskim i niemieckim online na Stronie miasta Frankfurtu nad Odrą w dziale Spraw Obywatelskich (Bürgerplattform) przy inicjatywach w ramach “Aktywnego Kalendarza Adwentowego 2021”  https://www.frankfurt-oder.de/Angebote-Beteiligungen/Beteiligungen/B%C3%BCrgerinitiativen-Aktionen/Lebendiger-Adventskalender-2021/

 

zobacz również:

www.facebook.com/LebendigerAdventFFOSlubice

https://www.instagram.com/lebendiger.advent.ffo.slubice/