• Zdjęcie z Urzędu Miasta Szostka Gmina
  Apel o pomoc dla miasta partnerskiego Szostka na Ukrainie
  Czytaj więcej
 • Gmina
  Zapraszamy na bożonarodzeniowy jarmark!
  Czytaj więcej
 • 1 grudnia rozpoczynamy Aktywny Kalendarz Adwentowy Gmina
  Ależ to będzie piękny czas. Sprawdźcie nasz Aktywny Kalendarz Adwentowy!
  Czytaj więcej
Gmina

Szykują się sportowe emocje!

28 lipca 2020r.

W czwartek,  30 lipca, na słubickim stadionie spotkają się uczestnicy Mityngu Wakacyjnego – Mistrzostw Województwa Lubuskiego w lekkiej atletyce. – Zapraszamy kibiców od 14.30 do 21.00 – zachęca dyrektor Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Ryszard Chustecki.

– P0odczas naszych zawodów młodzież szkolna ( zawodnicy i zawodniczki ) mają możliwość uzyskania minimum kwalifikacyjnego na Mistrzostwa Polski Juniorów i Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży – mówi. – Czwartkowy Mityng jest też okazją uzyskania kwalifikacji w biegach sztafetowych ( 4 x 100 i 4 x 400 ) do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – dodaje.

W zawodach oprócz dzieci i młodzieży z terenu gminy Słubice uczestniczyć będą przedstawiciele klubów sportowych województwa lubuskiego i sąsiednich województw.

Przypominamy, że na terenie obiektów sportowych ( zarówno podczas meczy piłkarskich oraz innych wydarzeń sportowych ) widz musi zakrywać usta i nos do czasu zajęcia miejsca na trybunie,  a poruszając się zachować 1,5m odległości od innych osób. Dystans ten nie dotyczy osób, które wspólnie mieszkają.