Nowość w naszej bibliotece. Można bezpłatnie skorzystać z tysięcy e-booków!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach oferuje swoim Czytelnikom nową usługę polegającą na bezpłatnym dostępie do bestsellerowych publikacji elektronicznych znajdujących się w systemie Legimi ( e-booków i audiobooków) obejmujących zarówno literaturę piękną, m.in. powieści obyczajowe, sensacyjne, historyczne, literaturę popularno-naukową jak i nowości dostępne na rynku wydawniczym.Obecnie oferta obejmuje ponad 60 000 cyfrowych książek!

Ta oferta stwarza możliwość czytania na różnych nośnikach oraz w różnych miejscach i o każdej porze! Jedynym warunkiem jest posiadanie karty czytelnika. Wystarczy odwiedzić bibliotekę i odebrać indywidualny kod dostępu.

Jego aktywacja następuje po rejestracji bezpłatnego konta w serwisie Legimi na stronie http://www.legimi.pl/wimbp_gorzow. Wówczas wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne w abonamencie, po pobraniu aplikacji Legimi można czytać na smartfonie, tablecie, komputerze. Oczywiście za darmo!

Po aktywacji kodu dostęp do bazy będzie możliwy przez okres jednego miesiąca. Po upływie tego okresu wystarczy powtórnie odwiedzić bibliotekę, w celu otrzymania kolejnego kodu. Kody będzie można otrzymać do wyczerpania limitu.

Szczegółowych informacji udziela słubicka biblioteka. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Zespół BPMiG