W Collegium Polonicum będzie Dzień Otwartych Drzwi

Tradycyjnie Dzień Otwartych Drzwi połączony jest na uczelni z wydarzeniami w ramach Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. - Wszystkich zainteresowanych spotkaniem z nauką zapraszamy w środę, 25 kwietnia br. w godz. 9:00-14:00 do foyer Collegium Polonicum- zachęca Ewa Bielewicz-Polakowska z CP. - To doskonałą okazja, aby poznać uczelnię od podszewki, poszerzyć wiedzę czy np. sprawdzić się w ortografii - dodaje.

Co czeka na gości? Będą: warsztaty w laboratorium chemicznym „ Z chemią dookoła świata”, IX Dyktando Słubickie, turniej językowy "Na miejsca, fertig, go!, wykład “Assessment Center ??? - o rety! Czyli kilka uwag na temat, jak zachować się podczas rekrutacji z użyciem Assessment Center”, wykład o systemie prawnym w Polsce i o prawach młodych ludzi jako uczniów, prezentacja „Sztuka i multimedia w nauczaniu języków obcych” i spotkanie autorskie z Marią Sidroską-Ryczkowską (OdraLiteraTour).

Na zwycięzców konkursów czekają atrakcyjne nagrody – mi.in. karty podarunkowe oraz czytniki e-booków. Udział w Festiwalu jest bezpłatny. Na niektóre wydarzenia festiwalowe obowiązują zgłoszenia. Szczegółowy program oraz formularze zgłoszenia znajdują się na stronie www.cp.edu.pl