Na dokształcanie można zdobyć dofinansowanie. Powiedzą jak to zrobić!

Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości dofinansowania kursów, szkoleń i studiów podyplomowych w ramach projektu „LUBUSKIE BONY SZKOLENIOWE” które odbędzie się 29 listopada 2017 o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Słubicach, przy ul. Akademickiej 1.

W ramach projektu sfinansować będzie można m.in. szkolenia, studia podyplomowe, e-learning, coaching oraz egzaminy certyfikujące. W zależności od wielkości firmy poziom wsparcia na wybrane przez przedsiębiorców działania może wynieść nawet 80 % kosztów.

O dofinansowanie mogą ubiegać się przedsiębiorcy z sektora MŚP, prowadzący działalność gospodarczą na obszarze subregionu gorzowskiego, tj.: w powiatach: strzelecko-drezdeneckim, gorzowskim, słubickim, sulęcińskim, międzyrzeckim oraz w mieście Gorzów Wielkopolski. Maksymalna kwota dofinansowania o jaką może się ubiegać jedno przedsiębiorstwo wynosi 35 tysięcy, przy czym pamiętać należy, że wartość dofinansowania dla jednego pracownika nie może przekroczyć kwoty 8,5 tysiąca zł.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. UWAGA: Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o potwierdzenie swojego udziału w spotkaniu: Tomasz Molski, telefon: 696-007-665, e-mail: t.molski@ziph.pl