Chcemy pomóc mieszkańcom zadbać o zdrowy styl życia

Gmina dołączyła do projektu, współfinansowanego przez Unię Europejską, „Ruszaj się z Lionfitness”. Zainteresowani mieszkańcy otrzymają bezpłatny dostęp do odpowiednio skonstruowanej dla każdego diety i treningu on-line i będę mogli z tego korzystać przez 4 lub 12 tygodni.

- Naszym celem jest poprawa kondycji fizycznej i zdrowia Polaków. Realizujemy program edukacji żywieniowej, opracowujemy diety dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz przygotowujemy plany treningowe odpowiednie dla każdego poziomu zaawansowania naszych użytkowników. Mamy w swoim gronie wykwalifikowanych dietetyków i trenerów, którzy służą radą i wsparciem - informuje Marta Wojda, specjalista ds. żywienia i dietetyki w Lionfitness.

Lionfitness.pl to nowoczesna platforma on-line oferująca wsparcie dietetyczne oraz treningowe dla osób, które chcą żyć zdrowo i aktywnie. - Z naszych usług skorzystało już ponad 100 000 osób - podkreśla M. Wojda. Wyjaśnia też, jak dołączyć do projektu. - Wystarczy skontaktować się z ekspertem Lionfitness i zgłosić swoje zainteresowanie przystąpieniem do programu. Wszyscy mieszkańcy Słubic i okolic , którzy chcą wprowadzić istotne zmiany w swoim myśleniu o zdrowym trybie życia, otrzymają darmowe pakiety treningowe oraz wsparcie dietetyczne - mówi. Szczegóły są dostępne na stronie www.lionfitness.pl

Kto chciałaby przystąpić do programu musi wysłać maila na adres: ekspertdieta@lionfitness.pl

W treści trzeba koniecznie napisać, w jakiej miejscowości obecnie się zamieszkuje.

Czym jest Lionfitness najlepiej obrazuje film, który można obejrzeć w internecie: 

https://www.youtube.com/watch?v=gjZpCilsLaU