Na tę baletową opowieść warto zabrać dzieci

W sobotę 8 kwietnia w Forum Kleista we Frankfurcie nad Odrą będzie okazja obejrzeć historię Piotrusia Pana. Przedstawienie dla dzieci od 5 lat, rozpocznie się o 19.30, a bilety, w specjalnej cenie 20 zł, można kupić w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury.

Któż nie zna historii Piotrusia Pana – chłopca, który nie chciał wydorośleć? Głównym bohaterem jest tytułowy Piotruś Pan, psotny chłopiec, który nie chce dorosnąć. Piotruś, znakomity szermierz, spędza swe niekończące się, pełne przygód dzieciństwo na wyspie Nibylandii, przewodząc grupie Zagubionych Chłopców. Powieść zawiera wiele elementów fantastycznych: Piotruś posiada magiczne zdolności, a do jego przyjaciół zalicza się wróżka Dzwoneczek. W powieści Piotruś Pan przylatuje do sypialni Wendy i jej braci i namawia ich do ucieczki do Nibylandii. Na drodze Piotrusia staje grupa piratów pod dowództwem kapitana Haka.

Liczba biletów jest ograniczona (50 szt.). Reżyseria i choreografia: Manuel Joel Mandon na motywach Jamesa Matthew Barrie Staatstheater Cottbus