Szkolenie z obsługi www dla organizacji pozarządowych

Słubickie organizacje pozarządowe zapraszają przedstawicieli stowarzyszeń i fundacji z gminy Słubice do udziału w szkoleniu z obsługi strony internetowej poświęconej działalności organizacji. Szkolenie odbędzie się 25 stycznia o godz. 17.00 w Collegium Polonicum, sala nr 25. Szkolenie poprowadzi Jacek Badura ze Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Słubickiej. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane udziałem ze względu na ograniczoną liczbę miejsc proszone są o wcześniejsze potwierdzenie przybycia - tel. 95 7592 390, e-mail: a.szulczewski@fundacjacp.org

Kilka słów o powstającej stronie internetowej:

Pomysł na wspólną stronę internetową wszystkich organizacji z terenu gminy zrodził się podczas wrześniowego Forum Organizacji Pozarządowych w Słubicach. Strona ma m.in. służyć promocji działań gminnego trzeciego sektora oraz wzajemnie informować o prowadzonych przedsięwzięciach (poprzez wspólny kalendarz). Każda z organizacji będzie mogła samodzielnie, w prosty sposób, umieszczać informacje o swoich działaniach, spotkaniach czy imprezach.