Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Oderturm czeka na biegaczy

150 metrów, 24 piętra z 511 schodami - bieg na sam szczyt frankfurckiego Oderturmu to już tradycja. 16. edycja tego sportowego wydarzenia odbędzie w sobotę, 26 sierpnia br. o 10.00.

Bieg na Oderturm jest częścią „Deutscher Towerrunning Cup”. Zawodnicy zbierają punkty do klasyfikacji generalnej, finał całej imprezy zaplanowany jest na 15 października 2017 r. w Münster. Organizatorem imprezy jest Stadtsportbund we Frankfurcie nad Odrą, Komenda Wojewódzka Policji w Berlinie oraz Zarząd Oderturmu.

Do udziału organizatorzy zapraszają zarówno kobiety, jak i mężczyzn, którzy ukończyli 18 lat. Zawodnicy będą startowali w pięciu kategoriach wiekowych. Na najlepszych w całym biegu, jak i najlepszych w kategoriach będą czekały nagrody rzeczowe i puchary. Każdy zawodnik otrzyma dyplom z wynikiem i okolicznościowy medal. Opłata startowa wynosi 5 euro od każdego uczestnika(płatne w dniu startu przy wydawaniu numerów startowych).

Biuro zawodów będzie czynne w dniu startu w godzinach 8.30-9.30. 19 sierpnia 2017r. o godz. 10.00 oraz 23 sierpnia o godz. 18.00 będzie możliwość wbiegnięcia w ramach próby przed startem. Rejestracja zawodników trwa do 21 sierpnia 2017r. (Limit miejsc 100.) (Imię, nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania, email) • Email: sowa@ssb-ffo.de • Telefon: +4933560688889 • Strona internetowa: www.stoppuhr.net

Autor: Beata Bielecka | 26 sierpnia 2017

Wróć Drukuj

facebook google plus one