Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Na te polsko-niemieckie projekty będzie dofinansowanie

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży zaprasza do udziału w konkursie o Polsko-Niemiecką Nagrodę Młodzieży pod hasłem „Razem w Europie. Jeden cel”. – Czekamy do 20 września 2017 roku na zgłoszenia projektów spotkań młodzieży poświęconych różnorodności, poszanowaniu praw człowieka i kształtowaniu postawy tolerancji – zachęcają organizatorzy.

Zaproszenie kierują do szkół, domów kultury, organizacji pozarządowych, stowarzyszeń i placówek kształcenia. Adresatami jest młodzież w wieku od 12 do 26 lat, w uzasadnionych przypadkach także młodsza. Do konkursu można zgłaszać koncepcje projektów polsko-niemieckich spotkań młodzieży, które będą realizowane w 2018 roku. Zgłoszenia do 20 września 2017 roku na formularzu dostępnym na stronie internetowej PNWM: www.pnwm.org/nagroda Najciekawsze projekty, 10 w kategorii „wymiana szkolna” i 10 w kategorii „wymiana pozaszkolna” otrzymają dofinansowanie projektów, a zwycięzcy nagrodę pieniężną – 3 tys. euro dla każdego z partnerów projektu. Więcej informacji na stronie internetowej PNWM lub w biurze w Warszawie, tel. 22 51 88 910.

Autor: Beata Bielecka | 6 lipca 2017

Wróć Drukuj

facebook google plus one