Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Zapraszamy na "WOWI-CouchSurfing" podczas Miejskiego Święta Hanzy

16 lipca o 12.00 rozpocznie się spływ pontonów, które same udekorują osoby biorące udział w imprezie. Uczestnicy wystartują z wyspy Ziegenwerder i popłyną do Rzymskich Schodów przy sali koncertowej we Frankfurcie. Potrzebne będą nie tylko siła i prędkość, ale także kreatywność. Zachęcamy do udziału nie tylko mieszkańców Dwumiasta Słubice-Frankfurt, ale też fanów rozrywek wodnych z okolicy i spoza regionu.

Nagradzane będzie zarówno pierwsze miejsce na mecie, jak również wygląd i niebanalna inwencja twórcza w dekoracji pontonów. Zdobywcy pierwszych miejsc w obu konkurencjach zostaną wspaniale ugoszczeni w jednej z Redo-Restauracji we Frankfurcie, a ponadto otrzymają Legendarny Puchar Przechodni.

- Mamy nadzieję, że ten rozrywkowo-sportowy spływ pontonowy będzie pierwszym z wielu, na które będziemy czekać z niecierpliwością - mówią organizatorzy. Patronat nad bezpieczeństwem uczestników obejmie DRK (Ratownictwo Wodne z Frankfurtu).

"Wodnych szczurów", miłośników Odry, fanów pływania i osoby zainteresowane, które mają ochotę wziąć udział w tym spływie prosimy o kontakt z Vermietungscenter w WOWI na Brunenplatz 3 - 4.

Uczestnicy spływu otrzymają od WOWI do dyspozycji dwuosobowe, zielone pontony. Dla mieszkańców, wynajmujących mieszkania w WOWI pontony będą nieodpłatne, a pozostali będą musieli wpłacić niewielką kaucję.

W tym roku Miejskie Święto Hanzy odbędzie się od 14 do 16 lipca. Spływ jest tylko jedną z atrakcji.

Autor: Beata Bielecka | 24 maja 2017

Wróć Drukuj

facebook google plus one