Słubice

  • Info24: Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów polożonych w Kunowicach
  • Info24: Informacja w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów
  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza

Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki!

- Po raz kolejny w naszym mieście rusza Szlachetna Paczka! Jeśli lubisz pomagać, chcesz zmienić coś w swoim otoczeniu przyłącz się do nas – zachęca Wiktoria Wawrzynowska, która już 5. edycję jest wolontariuszką Szlachetnej Paczki, a w tym roku również liderem rejonu w Słubicach i asystentem do spraw wdrożeń w województwie lubuskim.

- Dołączyłam do tego projektu, bo szukałam miejsca, gdzie mogłabym pomagać i rozwijać swoje kompetencje. Szlachetna Paczka okazała się ku temu świetnym miejscem, które daje duże możliwości. Tutaj pomagam prawdziwym ludziom. Poznaję ich historie, problemy, marzenia. Mam realny wpływ na otoczenie i nie jestem bierna wobec innych – mówi Wiktoria.

Do działania na rzecz innych zachęca też słubiczan. Wystarczy zarejestrować się na www.superw.pl i działać!

- Życie ubogich rodzin, niepełnosprawnych czy samotnych seniorów może się zmienić – dzięki Tobie – podkreślają organizatorzy akcji, którzy, od dziewiętnastu lat sprawiają, że przed świętami Bożego Narodzenia do tysięcy potrzebujących trafiają paczki, a także pomoc prawna czy lekarska. Szlachetna Paczka to akcja organizowana przez Stowarzyszenie Wiosna.

Autor: Beata Bielecka | 25 września 2019

Wróć Drukuj

facebook google plus one