Słubice

  • Info24: Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów polożonych w Kunowicach
  • Info24: Informacja w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów
  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza

Wakacyjne galerie w słubickiej bibliotece!

Długie, słoneczne dni sprzyjają spacerom słubickimi uliczkami. Spacerując, zachęcamy do odwiedzin naszej biblioteki. Tu czekają ciekawe, wakacyjne nowości książkowe, czyli „coś dla ducha” oraz „coś dla oka”, a mianowicie piękne wystawy fotografii i prac plastycznych. Pierwsza wystawa, którą polecamy to „Cykladowy rejs… i nie tylko” Witolda Cholewy.

Witold Cholewa, pasjonat fotografii z Cybinki, podczas rejsu jachtem po greckich wyspach uchwycił w kadrze ich piękno. Ale zachwyciły go nie tylko widoki. Na zdjęciach zobaczymy również grecką architekturę i jej niezwykłe detale. Artysta fotografią pasjonuje się od dzieciństwa. Od pięciu lat aktywnie zajmuje się fotografią artystyczną, portretową i reporterską, uwieczniając najważniejsze wydarzenia społeczne i kulturalne z najbliższej okolicy. Prowadzi własny funpage na facebook'u - Fotografia Witold Cholewa.

Jego prace można również śledzić na autorskiej stronie internetowej www.witoldcholewa.pl. Należy do Amatorskiej Komórki Fotografii Artystycznej, która działa przy Galerii OKNO w Słubicach, której opiekunem jest Anna Panek – Kusz.

Druga wystawa przedstawia talenty najmłodszych artystów naszego regionu. To pokonkursowa prezentacja tegorocznych prac Lubuskiego Konkursu Plastycznego PRO ARTE pod hasłem „Mój dom. Moje miejsce”. Wystawy można oglądać w bibliotece słubickiej, dzięki uprzejmości Anny Panek – Kusz z Galerii OKNO, działającej w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury w Słubicach.

Zapraszamy!

Zespół BPMiG w Słubicach

Autor: Beata Bielecka | 29 lipca 2019Zdjęcia do wiadomości:

Wróć Drukuj

facebook google plus one