Słubice

  • Info24: Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów polożonych w Kunowicach
  • Info24: Informacja w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów
  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza

Słubiccy policjanci dziś świętują. Burmistrz pogratulował im sukcesów!

Burmistrz Mariusz Olejniczak uczestniczył dziś w Collegium Polonicum w uroczystym spotkaniu z okazji Święta Policji. - Składam wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom cywilnym najserdeczniejsze życzenia z okazji Święta Policji. W tym roku szczególnie wyjątkowego, bo obchodzonego w 100. rocznicę powstania Policji Państwowej - zaznaczył.

Wyraził też swoje uznanie dla niełatwej i niebezpiecznej pracy policjantów i podziękował za codzienny trud, żeby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom naszej gminy i całego powiatu słubickiego.

- Ten trud przekłada się na rekordowe poparcie dla działań policji wyrażone w najnowszych badaniach opinii publicznej. To, że 75 proc. Polaków dobrze ocenia pracę policjantów, dla Was jest z pewnością powodem do dumy i mobilizacją, żeby tego zaufania nie zawieść, dla nas, źródłem radości i głębokiej wdzięczności - dodał.

Autor: Beata Bielecka | 16 lipca 2019Zdjęcia do wiadomości:

Wróć Drukuj

facebook google plus one