Słubice

  • Info24: Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów polożonych w Kunowicach
  • Info24: Informacja w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów
  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza

Uwaga awaria! Zamknięty odcinek jezdni na al. Młodzieży Polskiej

Zakład Usług Wodno-Ściekowych poinformował, że z powodu awarii, do której doszło na sieci wodociągowej, nieprzejezdne są oba pasy jezdni drogi krajowej nr 31, od skrzyżowania z ul. Dąbrówki do skrzyżowania z ul. Kościuszki. Od godzin porannych trwa usuwanie awarii przez ekipy wodociągowców, straż miejska natomiast kieruje ruchem. Utrudnienia potrwają do późnych godzin popołudniowych.
Objazd dla kierowców jadących z kierunku Kostrzyna nad Odrą: na wysokości skrzyżowania z ul. Dąbrówki należy skręcić w prawo i kierować się do ulicy Kościuszki.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. O aktualnej sytuacji na ww. odcinku i postępie prac ZUWŚ będzie informować mieszkańców na bieżąco.

Autor: Beata Bielecka | 1 lipca 2019

Wróć Drukuj

facebook google plus one