Słubice

  • Info24: Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów polożonych w Kunowicach
  • Info24: Informacja w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów
  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza

Nowa oferta Frankfurtu dla Polaków. Abonament na kulturę!

Po raz pierwszy Forum Kleista oraz Filharmonia C.P.E. Bacha we Frankfurcie nad Odrą oferują pakiet abonamentowy przygotowany specjalnie dla polskiej publiczności, zapraszając na produkcje pozbawione językowych barier. Z piętnastu wyjątkowych przedstawień abonenci będą mogli, w zależności od nastroju, stworzyć swój własny program.

W ofercie znajdują się widowiska baletowe, koncerty muzyki klasycznej, pokaz malarstwa piasku, opera (z polskimi napisami) oraz festiwal muzyki świata transVOCALE. Przy wyborze trzech, pięciu lub siedmiu wydarzeń w ramach karnetu abonamentowego goście będą mogli zaoszczędzić aż do 23% w stosunku do cen wyjściowych. Ponadto nie zobowiązują się tym do zakupu karnetów na kolejne sezony, ponieważ karnet nie jest przedłużany automatycznie.

Mariusz Olejniczak, burmistrz Słubic podkreśla, że ta propozycja doskonale wpisuje się w ideę dwumiasta. - To jest nasz cel, żeby o współpracy rozmawiać językiem korzyści. Kultura od lat jest filarem naszej integracji i bardzo się cieszę, że dzięki nowej ofercie Forum Kleista ten filar będzie jeszcze solidniejszy - mówi.

Florian Vogel, kierownik artystyczny w Forum Kleista, dodaje: - Tą ofertą po raz kolejny udowadniamy uniwersalne możliwości kultury budującej mosty z dala od językowych barier i pozwalającej doświadczać jej wspólnie wszystkimi zmysłami. To ważny krok dla dwumiasta. Cieszymy się na spotkania oraz wymianę z naszymi polskimi sąsiadami.

Karnet może być doskonałym prezentem. Na trzy wydarzenia kosztuje 57 euro (51 euro - ulgowy), na pięć - 95 euro (85 euro-ulgowy), na siedem - 126 euro (112 euro ulgowy).

Dalsze informacje dotyczące zalet oferty abonamentowej, programu i cen znaleźć można na stronie internetowej www.kleistforum.de lub w broszurze dotyczącej polskiego abonamentu, która od tego tygodnia znajdować się będzie w kasach prowadzących przedsprzedaż i różnych instytucjach w Słubicach i we Frankfurcie nad Odrą.

Osobiste doradztwo w języku polskim dotyczące abonamentu zainteresowani otrzymają w Polsko-Niemieckiej Informacji Turystycznej mieszczącej się w Domu Bolfrasa: od poniedziałku do piątku: 10:00 - 18:00 w soboty: 10:00 - 14:00 Tel. +49 (0)335 610080-0 Große Oderstraße 29, 15230 Frankfurt nad Odrą

Autor: Beata Bielecka | 25 czerwca 2019

Wróć Drukuj

facebook google plus one