Słubice

  • Info24: Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów polożonych w Kunowicach
  • Info24: Informacja w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów
  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza

UWAGA MIESZKAŃCY!

Firma ENERGOPOL-SZCZECIN S.A., która realizuje w Słubicach projekt „Ochrona Przeciwpowodziowa Miasta Słubice”,polegający w szczególności na rozbudowie istniejącego wału nad Odrą, informuje, że 3 grudnia rozpoczęła bezpłatną inwentaryzację uszkodzeń i ocenę stanu technicznego konstrukcji budynków przy ul.1 Maja, od numeru 1 do 31, Nadodrzańskiej, od 1 do 15, Kopernika 48, Szczecińskiej, od 1 do 132. Będzie ona prowadzona do 14 grudnia, w godz. od 8:00 do 16:00.

 Przeprowadzane inwentaryzacje polegać będą na wykonaniu dokumentacji fotograficznej zewnętrznej i wewnętrznej części budynku oraz sporządzenie krótkiego protokołu z przeprowadzonej wizji. Czas wizyty u Państwa w budynku wynosić będzie od 10 do 15 min.

Firmą uprawnioną do wykonywania inwentaryzacji w Państwa budynkach jest: FieldLab Mateusz Hypki, ul Szymały 222/4; 41-933 Bytom.

Osoby wykonujące inwentaryzacje: mgr inż. Mateusz Hypki – tel. 510-315-318, mgr inż. Krzysztof Dusza – tel. 516-272-746

Z góry dziękujemy za udostępnienie budynków, wyrozumiałość oraz poświęcony czas. W razie dodatkowych pytań biuro Generalnego Wykonawcy zlokalizowane jest przy ul. Kościuszki 1 w Słubicach.

 

Autor: Beata Bielecka | 4 grudnia 2018

Wróć Drukuj

facebook google plus one