Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Słubickie organizacje w internecie – bez tajemnic !

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum zaprasza seniorów, ale nie tylko na szkolenie komputerowe – po to, żeby poznać, co robią nasze organizacje pozarządowe. Mają wiele ciekawych propozycji spędzania wolnego czasu – ale czy umiecie je odszukać?

Poznajcie słubickie organizacje w internecie! Tyle się dzieje: wycieczki rowerowe, kurs tańca, wspólne śpiewanie, wymienialnia niepotrzebnych rzeczy, spotkania z przyrodą… takie pomysły na spędzanie wolnego czasu mają słubickie (i frankfurckie) fundacje i stowarzyszenia. Ale jak dowiedzieć się kto, gdzie, kiedy?

Sektor 3 Słubice, prowadzony przez Fundację na rzecz Collegium Polonicum, na zlecenie gminy Słubice zaprasza jedyny taki kurs - wyszukiwania ciekawych lokalnych wydarzeń i propozycji w internecie. Dla seniorów i nie tylko – wszystkich tych, którzy chcieliby dowiedzieć się, jak i gdzie znaleźć interesujące wydarzenia, imprezy, pomysły, które przygotowują i proponują lokalne organizacje pozarządowe.

Zapraszamy szczególnie te osoby, które mają własny profil na facebooku- ale nie jest to konieczne. Podczas szkolenia będzie zarówno teoria, jak i praktyka – można przyjść z własnym laptopem i na bieżąco „ćwiczyć”, to o czym będzie mówiła prowadząca szkolenie Martyna Szymborska, pracownik Fundacji na rzecz Collegium Polonicum.
Liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie: tel. 884 309 488 lub osobiście w biurze fundacji.

Termin: 21.06.2018, godz. 16, Miejsce: Sektor 3 Słubice, biuro Fundacji na rzecz Collegium Polonicum, budynek biblioteki Collegium Polonicum, ul. T. Kościuszki 1, I piętro.

Autor: Krzysztof Gancarz | 18 czerwca 2018

Wróć Drukuj

facebook google plus one