Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

AKFA chce sportretować słubickie rodziny

W ramach inicjatywy lokalnej, czyli projektów dofinansowanych przez gminę Słubice, Amatorska Komórka Fotografii Artystycznej zaprasza słubickie rodziny do akcji „Nasz Portret”. - Jako miłośnicy i pasjonaci fotografii chcemy sfotografować Was i Wasze rodziny.
Naszym celem jest pokazanie jak różnorodne i kolorowe są nasze słubickie rodziny, ale też promocja wartości, które są Wam bliskie i promocja naszego miasta w innych społecznościach. Zapraszamy Was do tego, abyście w czasie wspólnie spędzonego czasu opowiedzieli nam o sobie, waszych zainteresowaniach i pasjach. Wyraźcie siebie i podzielcie się z nami swoimi aktywnościami- zachęcają fotograficy.

Bezpłatne sesje zdjęciowe będą realizowane w kwietniu i maju. Miejscem akcji będzie studio fotograficzne lub przestrzeń Galerii Okno. Sfotografujemy Was w tradycyjny sposób. Jednak jesteśmy też otwarci na Waszą inwencję twórczą! Jeśli chcecie mieć indywidualny, wspaniały portret, podejdziemy do sprawy kreatywnie. Przynieście na sesję rekwizyty ilustrujące Wasze pasje i zawody lub... jeśli chcecie przyjdźcie w przebraniach własnego pomysłu. Finałem akcji „Nasz Portret”, będzie wystawa pod takim samym tytułem, która prezentowana będzie od 1 do 30 czerwca w miejscowości Hradec Králové w Czechach, a następnie w Galerii Małej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury oraz w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach. Stwórzmy razem fotograficzną, rodzinną mozaikę z „Naszych Portretów”. Zachęcamy do zgłaszania się mailem: galeriaokno@op.pl, lub tel. Anna Panek-Kusz 604 588 465 w celu ustalenia szczegółów.

Autor: Beata Bielecka | 28 marca 2018

Wróć Drukuj

facebook google plus one