Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Uwaga kierowcy. Po świętach utrudnienia w ruchu na ul. Rzepińskiej

Od wtorku, 3 kwietnia, przez około tydzień, modernizowany będzie ponownie fragment ul. Rzepińskiej, od skrzyżowania z ulicą Nocznickiego do Agrogobexu. Z tego powodu wprowadzony tam zostanie ruch wahadłowy.

W końcówce ubiegłego roku, firma Eurokop, na zlecenie gminy, przebudowywała ulicę Rzepińską. Zewnętrzne laboratorium drogowe, do którego zgłosiła się gmina z prośbą o ocenę stanu nawierzchni, wydało pozytywną opinię uznając, że małe nierówności na tej drodze mieszczą się w normach. Mimo to wykonawca uznał, że na własny koszt położy nową warstwę asfaltu na 450 metrowym odcinku drogi, żeby wyeliminować drobne nierówności. Z tego powodu ten fragment ulicy będzie najpierw frezowany, a następnie położona zostanie nowa nawierzchnia. Prosimy kierowców o wyrozumiałość. W trakcie prowadzonych prac ruch będzie sterowany za pomocą sygnalizacji świetlnej.Gmina ma też w planach oznakowanie poziome całej zmodernizowanej drogi, ale z tym czeka na korzystną pogodę.

Autor: Beata Bielecka | 27 marca 2018

Wróć Drukuj

facebook google plus one