Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Wielkanocne jaja w bibliotece

- Miałam z dziećmi robić ozdoby wielkanocne w domu, ale jak się dowiedziałam o warsztatach w bibliotece pomyślałam, że to dopiero będzie atrakcja! – mówiła mama 4-letniej Matyldy, która, ze swoimi córeczkami, wzięła udział, 21 marca, w dekorowaniu wielkanocnych jaj.
Słubiczanka się nie pomyliła. Warsztaty, na które zaprosiła biblioteka miejska, były bardzo atrakcyjne.

Dzieci dostały przeróżne ozdoby, które według własnych pomysłów naklejały na styropianowe, wielkie jajka. W dodatku taka zabawa w grupie, szczególnie dzieciom, które nie chodzą do przedszkola, sprawiła ogromną frajdę. Maluchy przyszły na warsztaty z mamami, niektóre z babciami. Pod ich okiem robiły ozdoby, korzystając też z pomocy pań bibliotekarek, które podpowiadały jak ciekawie ozdobić jaja. – Nasza biblioteka to miejsce bardzo przyjazne rodzinom, które stało się takim małym centrum kultury – podkreślała mama Matyldy i dodała, że jej córeczki uwielbiają tu przychodzić. – Jest tu kolorowo, bardzo ładnie i jest bardzo dużo fajnych książeczek – potwierdziła 4-letnia Matylda.

Autor: Beata Bielecka | 22 marca 2018Zdjęcia do wiadomości:

Wróć Drukuj

facebook google plus one