Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Dziś świętują nauczyciele. Wszystkiego najlepszego!

Ponieważ w tym roku Dzień Edukacji Narodowej przypada w sobotę, świętowano go w szkołach dziś. Także dzisiaj, w piątek 13 października, burmistrz Tomasz Ciszewicz spotkał się z nauczycielami i dyrektorami placówek oświatowych, którzy odebrali nagrody za swoją pracę.

W tym roku, na wniosek burmistrza wyróżniono 22 osoby (lista osób znajduje się w załączniku). Także na wniosek T. Ciszewicza lubuska kurator Ewa Rawa wręczyła dziś dyrektorce przedszkola "Pinokio", Małgorzacie Tomali, Medal Komisji Edukacji Narodowej nadany jej przez MEN.

T. Ciszewicz, jego zastępca Roman Siemiński i dyrektorka Zespołu Administracyjnego Oświaty Jolanta Skręty pogratulowali nauczycielom, którzy gościli w magistracie, a burmistrz podkreślał, że dla niego to jeden z najważniejszych zawodów. Za pośrednictwem dyrektorów przekazał też najlepsze życzenia wszystkim nauczycielom.

Opowiedział również o planach inwestycyjnych gminy, która także w przyszłym roku chce przeznaczyć na oświatę spore pieniądze. Właśnie tworzony jest budżet i w planach jest między innymi termomodernizacja szkół, budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2, rozbudowa przedszkola „Miś Uszatek”.

Autor: Beata Bielecka | 13 października 2017Zdjęcia do wiadomości:
Załączniki do pobrania:

Wróć Drukuj

facebook google plus one