Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Każdy może pomóc wygrać pieniądze dla osób niepełnosprawnych

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Rzepinie przystąpił do współzawodnictwa w ramach programu „odLOTTOwa jazda”. Do wygrania jest 150 tys. zł z przeznaczeniem na organizację pikników integracyjnych dla osób niepełnosprawnych i remont świetlicy. Czy szkole uda się wygrać te niemałe pieniądze? To zależy od mieszkańców całego powiatu słubickiego.

„odLOTTOwa jazda z OSHEE” to ogólnopolski projekt promujący sport i zaangażowanie społeczne. Ideą akcji jest aktywizacja sportowa Polaków poprzez wspólne wyjeżdżanie kilometrów na rowerze, na rzecz jednej, wybranej z pięćdziesięciu, organizacji zakwalifikowanych w konkursie.

Do zmagań o nagrodę główną 150 000 zł zakwalifikowała się również rzepińska szkoła. Aby wziąć udział w zabawie zarejestruj się (lub zaloguj, jeśli masz już konto na Endomondo) pod poniższym linkiem: https://www.endomondo.com/teams/g6Ml4b7Nmbg i dołącz do drużyny ZSO.

Zmagania rowerzystów zaczęły się 3 lipca o godz. 00:00:01 i potrwają do 15 września do godz. 23:59:59. W imieniu uczniów i nauczycieli szkoły - zapraszamy!

Źródło: Zespół Szkół Licealnych w Rzepinie

Autor: Beata Bielecka | 16 sierpnia 2017

Wróć Drukuj

facebook google plus one