Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Specjaliści podpowiedzą jak zdobyć pieniadze na własny projekt

Jak dostać 5 tys. zł na realizację ciekawego pomysłu? Po pierwsze, trzeba ten pomysł stworzyć. Po drugie, mieć ekipę, z którą chce się go zrealizować. Po trzecie, napisać wniosek i złożyć go w konkursie „Startuj z FIO”. Pomoc oferują specjaliści z Sektora 3 Słubice. Organizują spotkanie dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o warunkach konkursu. Podczas kolejnego Podwieczorku Obywatelskiego, który odbędzie się w środę,9 sierpnia o 10.00 w Sektorze 3 Słubice, eksperci z fundacji Ad Rem przedstawią szczegóły konkursu „Startuj z FIO”. Na złożenie wniosku jest czas do 12 sierpnia.

Ten konkurs to propozycja dla młodych organizacji pozarządowych (zarejestrowanych nie dużej niż 30 miesięcy i mających dochody niższe niż 25 tys. zł) oraz dla osób nie związanych z żadną organizacją, które mogą składać wnioski jako grupy nieformalne – liczące min. 3 dorosłe osoby.

Na co można otrzymać pieniądze? Mówiąc w skrócie, na realizację lokalnych, ciekawych i potrzebnych przedsięwzięć. Jak w każdym konkursie, dofinansowanie otrzymają te najlepiej opisane i uzasadnione. Młode NGO’sy oprócz działalności statutowej, mogą również starać się o środki na własny rozwój, w tym m.in. na sprzęt biurowy, oprogramowanie, adaptację lokalu, podniesienie kwalifikacji pracowników lub wolontariuszy. Na złożenie wniosku jest czas do 12 sierpnia.

Regulamin, formularze znajdują się tu: http://www.fundacjaadrem.pl/pl/article/show/category,6,id,237-.html

– Zależy nam, żeby jak najwięcej naszych organizacji czy grup nieformalnych złożyło wnioski i pozyskało dofinansowanie. Dzięki takim konkursom można zrealizować wiele ciekawych działań – mówi Marta Stachowska, opiekun Sektora 3 Słubice.

Kontakt: Sektor 3 Słubice Fundacja na rzecz Collegium Polonicum, ul. T. Kościuszki 1, I piętro budynku biblioteki CP. Tel. 603 112 487, 884 309 488, 61 82 96 791.

Autor: Beata Bielecka | 7 sierpnia 2017

Wróć Drukuj

facebook google plus one