Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Zapraszamy mieszkańców do wspólnej akcji !

Słubice i Frankfurt nad Odrą w tym roku ponownie biorą udział w największej na świecie akcji na rzecz ochrony klimatu i środowiska „Earth Hour“.

W sobotę, 25. marca 2017r. odbędzie się największa na świecie akcja ochrony klimatu „Earth Hour”.

Z tej okazji na godzinę wyłączone zostanie zewnętrzne oświetlenie ratusza we Frankfurcie nad Odrą, kościoła mariackiego, Collegium Polonicum, Oderturm`u, głównego budynku Europejskiego Uniwersytetu Viadrina oraz centrum wynajmu lokali WOWI-Vermietungscenters, które mieści się przy  Brunnenplatz we Frankfurcie nad Odrą.

Prosimy mieszkańców aby wzięli udział w akcji i wyłączyli światła w swoich prywatnych domach, jako symbol wsparcia akcji, od godz. 20.30 do 21.30.

Akcja “Earth Hour” odbywa się w tym roku po raz jedenasty. Akcja zapoczątkowana została w Sydney. Dziś „Godzina dla Ziemi” obchodzona jest na wszystkich kontynentach w  ponad 170 krajach i około 7.000 miastach.

W tym roku hasłem „Wspólnie chrońmy klimat” chcemy wszystkim uświadomić, że każdy może wnieść swój wkład w ochronę klimatu.

Od godz. 19.00 swoje drzwi otworzy Verbuendungshaus fforst, mający siedzibę przy Forststraße 3/4. Od godz. 20.30, przy blasku świec i lampce naftowej, czytane będą historie i bajki.  

Zapraszamy do udziału w akcji!

Autor: Krzysztof Gancarz | 24 marca 2017

Wróć Drukuj

facebook google plus one