Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Jak bezpiecznie spędzić ferie? Tego dzieci się uczyły w Straży Miejskiej

20 uczniów Szkoły Podstawowej nr 2, wspólnie ze swoimi nauczycielkami: Angeliką Chustecką i Haliną Gacką, odwiedziły w czwartek, 9 lutego, magistrat, gdzie spotkały się z komendantem Straży Miejskiej Wiesławem Zackiewiczem.

Szef miejskich strażników opowiedział dzieciom m.in. o tym, jak zachować się w kontakcie z agresywnym psem, przećwiczył z nimi zasady bezpieczeństwa, dzieci obejrzały też film na ten temat. W prezencie dostały kamizelki odblaskowe, zabrały również do domu ulotki na temat obowiązków właścicieli psów i zasad utrzymania zwierząt. Wielką frajdą, szczególnie dla chłopców, była przejażdżka samochodem, którym strażnicy na co dzień patrolują teren gminy.

Autor: Beata Bielecka | 10 lutego 2017Zdjęcia do wiadomości:

Wróć Drukuj

facebook google plus one