Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

W sanepidzie podpowiedzą jak dbać o zdrowie

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Słubicach zaprasza dziś 6 lutego, od 9.00 do 14. 30, do swojej siedziby przy ul. Mickiewicza 6 (IV piętro przychodni lekarskiej) na Dzień Otwartych Drzwi połączony z obchodami Światowego Dnia Walki z Rakiem. W punkcie promocji zdrowia będzie można wykonać bezpłatnie: pomiar tkanki tłuszczowej, badanie poziomu cukru we krwi, pomiar stężenia tlenku węgla w wydychanym powietrzu u palaczy,pomiar ciśnienia tętniczego krwi, a na fantomach piersi i jąder będzie udzielany instruktaż samobadania.

Celem tej akcji jest przypomnienie mieszkańcom powiatu jak ważne w zapobieganiu chorobom nowotworowym jest wykonywanie badań profilaktycznych.Sanepid zachęca też panie do zapoznania się z ofertą proponowanych przez NFZ bezpłatnych badań profilaktycznych w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi oraz Populacyjnego Programu Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy. Na miejscu będzie można dostać broszury informacyjne na temat profilaktyki i zdrowego stylu życia.

Autor: Beata Bielecka | 6 lutego 2017

Wróć Drukuj

facebook google plus one