Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Duży sukces naszych małych piłkarzy

Wprawdzie zawodnicy z UKS Polonia Słubice nie wygrali turnieju EWE Winter CUP, który został rozegrany 22 stycznia w Bestensee, ale podopieczni Piotra Dmuchowskiego i Łukasza Ryszczuka mają powody do radości, bo walczyli ambitnie i doszli do półfinału.

Turniej EWE Winter CUP ma swoją 13- letnią tradycję i organizowany jest dla młodych piłkarzy (9-10 lat), którzy pokazując swoje piłkarskie umiejętności walczą o atrakcyjną nagrodę. Do turnieju zostało zakwalifikowane 16 drużyn. W tym roku, po raz pierwszy w rozgrywkach brały udział 4 drużyny z Polski: MKS Orzeł Międzyrzecz, UKS Polonia Słubice, Ilanka Rzepin oraz Bosko Sulęcin. Wszystkie z drużyn polskich przeszły do ćwierćfinału, w którym przyszło im zmierzyć się ze sobą. Słubiczanie do ćwiećfinału przeszli po 3 wygranych meczach w grupie z wynikami : 5:0, 1:0, 7:0 i spotkali się na boisku z Ilanką Rzepin. Ten mecz też wygrali i w półfinale spotkali się z Orłem Międzyrzecz. Walka była bardzo zacięta i o wyniku spotkania decydowały rzuty karne. W nich lepsi okazali się chłopcy z Międzyrzecza. O tym, jaki był to silny rywal niech świadczy to, że w finale MKS Orzeł Międzyrzecz wygrał 2:1 z SpG Markendorf/Müllrose . Drużyna z Międzyrzecza jako nagrodę otrzymała od EWE voucher na wypełniony niespodziankami weekend w Strausbergu. Podczas całego dnia rozgrywek EWE zorganizowało dla dzieci szereg dodatkowych atrakcji m. in. pamiątkowe zdjęcia drużyny, na ściance gwiazd EWE- utrwalone na koszulkach, spotkanie i autografy od byłej gwiazdy Bundesligi i Werder Bremen- Ailton, symulatory gry, występy grup tanecznych i akrobatycznych oraz wiele innych. W maju odbędzie się finał EWE Cup, w którym wezmą udział również 4 drużyny z Polski .

Autor: Beata Bielecka | 25 stycznia 2017Zdjęcia do wiadomości:

Wróć Drukuj

facebook google plus one