Słubice

  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
  • Info24: Zmiana numeru konta bankowego UM Słubice - patrz "Kontakt"
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza Lubuska Niebieska Tarcza Społeczny Komitet Budowy Pomnika w Słubicach

Znany fotograf Piotr Chara zawita do Dziupli Inicjatyw Przyrodniczych

Fundacja Dziupla Inicjatyw Przyrodniczych zaprasza na kolejne Spotkanie z Przyrodą, które odbędzie się w czwartek, 12 stycznia o 18.00 w sali nr 18 w Collegium Polonicum w Słubicach.
Gościem spotkania będzie znakomity fotograf przyrody i prezes Fundacji Zielonej Doliny Odry i Warty Piotr Chara. Na spotkaniu będzie można otrzymać Dziuplowy kalendarz na 2017 rok oraz wesprzeć działania Fundacji.

Tematem spotkania będzie "Udany przykład czynnej ochrony nadodrzańskiej ornitofauny. Nieliczne i skrajnie nieliczne … ich los wydawał się przesądzony. Dziś, pierwszy raz od wielu lat, bezpiecznie odbudowują populację zachodniej Polski" – podkreśla Piotr Chara.

Zapraszamy do zobaczenia i posłuchania, co kryje się pod tematem „Wyspy życia” oraz o działaniach na terenach na północ od Kostrzyna, które również niedługo będą miały miejsce w pobliżu Słubic.

Źródło: Collegium Polonicum w Słubicach

Autor: Beata Bielecka | 12 stycznia 2017

Wróć Drukuj

facebook google plus one